Lappli-Talot hallinto

Ota yhteyttä Lappli-Talojen hallintoon

Ota yhteyttä asiakaspalveluun, myyntiin, tuotantoon, ostoihin tai logistiikkaan. Soita tai lähetä viestiä – vastaamme viesteihin mahdollisimman pian!

 

 

Asiakaspalvelu & Myynti

Tilausvahvistaja
Heikki Pelttari, puh. 040 728 7960, heikki.pelttari@lappli.fi

Myyntipäällikkö
Jarkko Rönkkö, puh. 040 587 3015, jarkko.ronkko@lappli.fi

Tuotanto, Ostot & Logistiikka

Tehdaspäällikkö
Kari Pinola, puh. 044 058 2941, kari.pinola@lappli.fi

Työnjohtaja
Seppo Kristo, puh. 0400 472 527seppo.kristo@lappli.fi

Suunnittelupäällikkö
Marko Rousu, puh. 040 728 9513, marko.rousu@lappli.fi

Asennukset

Työpäälliköt

Etelä-Suomi
Petteri Jauhiainen, puh. 040 673 4011petteri.jauhiainen@lappli.fi
Pohjois-Suomi
Seppo Kristo, puh. 0400 472 527seppo.kristo@lappli.fi

Johto & Hallinto

Toimitusjohtaja
Petri Korva, puh. 050 068 3168, petri.korva@lappli.fi

Talouspäällikkö
Sauli Sydänmetsä, puh. 040 755 8830, sauli.sydanmetsa@lappli.fi