Lappli-Talot hallinto

Ota yhteyttä Lappli-Talojen hallintoon

Ota yhteyttä asiakaspalveluun, myyntiin, tuotantoon, ostoihin tai logistiikkaan. Soita tai lähetä viestiä – vastaamme viesteihin mahdollisimman pian!

 

 

Asiakaspalvelu & Myynti

Asiakaspalvelupäällikkö
Marko Rousu, puh. 040 728 9513, marko.rousu@lappli.fi

Tilausvahvistaja
Heikki Pelttari, puh. 040 728 7960, heikki.pelttari@lappli.fi

Myyntipäällikkö
Jarkko Rönkkö, puh. 040 587 3015, jarkko.ronkko@lappli.fi

Markkinointipäällikkö
Tiina Pöyliö, puh. 040 450 1923, tiina@gomp.fi

Tuotanto, Ostot & Logistiikka

Tuotantopäällikkö
Kari Pinola, puh. 044 058 2941, faksi 020 770 7662, kari.pinola@lappli.fi

Tuote- ja järjestelmäpäällikkö
Seppo Kristo, puh. 0400 472 527, faksi 020 770 7660, seppo.kristo@lappli.fi

Asennukset

Työpäälliköt
Etelä-Suomi, Vesa-Pekka Heimo, puh. 040 706 3011, vesa.heimo@lappli.fi
Pohjois-Suomi, Timo Sassi, puh. 040 359 3157 tai 020 770 7610, timo.sassi@lappli.fi

Johto & Hallinto

Toimitusjohtaja
Petri Korva, puh. 050 068 3168, petri.korva@lappli.fi

Talouspäällikkö
Sauli Sydänmetsä, puh. 040 755 8830, sauli.sydanmetsa@lappli.fi